10/10 This isn't just Anticheat, this is best protect!

DonRico

ChocoHax
Jul 23, 2021
1
0
1
Először is az anyanyelvemen fogom írni: Magyarul (Hungarian)

Nem is tudom hol kezdjem az egészet... Amióta a FiveM szerveremet csinálom rengeteg gonddal és bajjal találkoztam az elmúlt hónapok során. Rengeteg hátbaszúrást és negatív
dolgot kaptam a sorstól, amire nem számítottam. Korábban vettem egy Anticheatet, ami elég jónak látszott, de csak a problémák merültek fel vele kapcsolatban folyamatosan, ami miatt
sokan itt is hagyták a szerveremet. Streamerekre UFO-k és különböző Objektumokat raktak és az az Anticheat nem jelzett semmit. Napi háromszor volt mindenki 9999999 közmunkán (comserv)
és még sorolhatnám a negatív tapasztalataimat azzal kapcsolatban. A legviccesebb, hogy a supportjuk 2-3 hét múlva
válaszolt, ha bármi kérdésem merült fel. Folyamatosan hibákba ütköztünk azzal az Anticheattel kapcsolatban.

Nem szeretném megemlíteni a nevét, mert nem a mások hátrányait, hanem a mi előnyeink ami szóra érdemes.
De jött egy fordulat, ami megkönnyítette a dolgomat és megváltoztatta az életemet. Ez a fordulat nem volt más mint a Chocohax. Egy barátom adta oda eleinte egy időre használni.
Ő megvette korábban, de a szervert amit csinált bezárta magánéleti okok miatt. Már ott meglepődtem, amikor megláttam, hogy mennyire részletesen be lehet konfigurálni tetszés szerint.
És már az első pár napban amikor a szerverrel elindítottam jelzett is minden kis megmozdulásra. Eszméletlen, hogy ezek a fejlesztő srácok mire képesek és lenyűgöző munka.
Biztos vagyok benne, hogy ezt összerakni nem 5 perc volt. Lassan második hónapja használom, de semmilyen negatív tapasztalatom nem volt még vele. Nemrég kijött a Chocohax-re egy új Update,
nem gondoltam volna, hogy ezt a remek dolgot még lehet fokozni, de mégis lehetett. Csak ajánlani tudom minden egyes embernek és rendkívül megéri az árát.

Bármilyen kérdésem merült fel azonnali választ kaptam, ez mellett nem lekezelő pedig biztos sok az enyémnél sokkal fontosabb üzenetet kap nit34byte. Mindig időben válaszol és minden problémámat
meg tudja oldani, ami a Chocohax-el kapcsolatos.
Azóta egy "UFO" támadás sem volt a szerverünkön, de még csak kisebb támadások sem. Lehetetlen hozzáférni a szerver resourceihez a moddereknek, amióta ezt használom.
Tényleg csak köszönni tudom nektek kedves Chocohax Crew! Very BIG UP by Don Rico - Owner - Gang Star Roleplay!